Navigovať do servisuStropkov - Sitník, Vranovská 1450/21Telefón+421 908 837 916 E-mailigor.kizak@gmail.com Otváracia dobaPo - Pia: 8:00 - 16:00 hod. So: 8:00 - 12:00 hod.

Profil firmy

Bosch Car Service je najväčšia medzinárodná sieť autoservisov, ktorá poskytuje autoopravárenské a diagnostické služby po celom svete bez obmedzenia značky vozidiel. Autoservis AUTO KIZÁK je certifikovaný a auditovaný člen siete BOSCH CAR SERVICE s kompletnou ponukou služieb pre vozidla s benzínovými a dieslovymi motormi.

Autoservis je vybavený špičkovými diagnostickými zariadeniami, pri opravách používá náhradné diely v originálnej kvalite. Pracovníci autoservisu AUTO KIZÁK si pravidelne zvyšujú kvalifikáciu na odborných školeniach firmy BOSCH.

Pravidelný servis a údržba vozidiel, aj v záruke

Vodič už nemusí jazdiť so svojím vozidlom v záruke do značkového autoservisu na bežnú údržbu a servis. Môže, bez straty záruky, servisovať vozidlo v autoservise Auto Kizák, ktorý je odborne pripravený a použije originálne alebo kvalitatívne rovnocenné náhradné diely.

Každá údržba je realizovaná podľa špeciálnych údržbových postupov pre vaše vozidlo. Všetky práce sú vykonávané vyškoleným odborným personálom pomocou moderných diagnostických prístrojov a vybavení. Investícia, ktorá sa pri cenách v Bosch Car Service vždy vyplatí – napríklad i u starších modelov vozidiel! Zvýšite tak hodnotu vášho automobilu a môžete sa bezpečne vydať i na dlhšie cesty.

Autoservis Auto Kizák ponúka sezónne kontroly realizované včas pred začiatkom prázdnin popr. pred zimným obdobím.

Tak môžete napríklad:

  • na jar ísť bezpečne na dlhšie jazdy
  • v lete sa počas celej dovolenky môcť spoľahnúť na svoje auto
  • v jeseni vidieť a byť videný
  • v zime sa zbaviť problémov so štartovaním vozidla

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.